Marsala Spółka z o.o. od wielu lat realizuje całościowe wykończenia wnętrz biurowców i obiektów użyteczności publicznej. Według wytycznych otrzymanych od zamawiającego i stosownie do jego potrzeb tworzymy projekty, doradzamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie fachowców, uwzględniając nowe trendy w stylistyce oraz ukształtowany wizerunek firmy, instytucji czy urzędu.

Dbamy o dobór materiałów, sprzętu, jakość wyposażenia, mebli, nawet niewielkich, ale znaczących detali. Przygotowujemy do niezakłóconej pracy wszystkie niezbędne instalacje i sieci, które dzięki całościowej organizacji działań możemy rozprowadzać i montować we właściwej kolejności, bez nieporozumień i przestojów – zawsze na czas.

Wypróbowane od lat zespoły przygotowują instalacje sanitarne, elektryczne, teletechniczne, audiowizualne, przeciwpożarowe, montują systemy klimatyzacji, wentylacji.

Architekci wnętrz aranżują przestrzeń tak, by sprzyjała współdziałaniu pracowników, dobrej komunikacji zespołów, a kiedy trzeba także regeneracji i naturalnej, inspirującej rozmowie.

Przygotowujemy środowisko pracy, uwzględniając wszystkie elementy mające na nie wpływ: akustykę, ergonomię, oświetlenie, temperaturę, kolory ścian i mebli, wygodę i bezpieczeństwo.

Wyposażamy sale konferencyjne i tworzymy sieci komputerowe, instalujemy sprzęt o parametrach wybranych przez Klienta, a na życzenie - przy wsparciu naszych specjalistów.

fit out

© Marsala 2020

Marsala Sp. z o.o.

ul. Instalatorów 17 lok. 10

02-237 Warszawa

tel. +48 662 110 080

e-mail biuro@marsala.pl

NIP: 522-301-03-86

Nr rachunku: 49 1910 1048 2268 1244 1762 0001

Polityka Prywatności

projekt: az Grafics