Marsala Sp. z o.o. to ponad czterdzieści tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biur i obiektów użyteczności publicznej, zaprojektowanych i wykonanych od początku do końca.

Firma od 2004 roku, a jako spółka z o.o. od 2013, działa w oparciu o zasadę budowania trwałych relacji biznesowych z Klientami oraz podwykonawcami, specjalistami z wielu branż.

Realizujemy na zasadzie generalnego wykonawstwa adaptacje przestrzeni biurowców według określonych przez zamawiającego wytycznych, przygotowujemy projekty, dokumentację, ustalamy harmonogram prac i kontrolujemy ich realizację. Dobieramy odpowiednich fachowców, technologie, materiały. Występujemy też w roli zarządzającego realizacją przedsięwzięcia.

Przygotowujemy koncepcje zabudowy, wyposażenia i wystroju biur, kancelarii, centrów konferencyjnych, siedzib firm, instytucji, organizacji i przekazujemy obiekty w pełni gotowe do wprowadzenia i wykorzystania.

Możemy pochwalić się dużym gronem zadowolonych odbiorców, trwałymi więzami biznesowymi, siecią wypróbowanych kooperantów i sprawdzonymi procedurami działania w aranżacji przestrzeni pracy, kreowaniu wizerunku instytucji, przedsiębiorstw, organizacji.

Wywiązujemy się z umów z pedantyczną starannością, dzięki czemu nasi Klienci chętnie polecają nas swoim znajomym i partnerom. Wykonujemy najbardziej ambitne zadania dzięki umiejętności głębokiego zrozumienia sytuacji i potrzeb zamawiającego. Sięgamy po nowoczesne rozwiązania i korzystamy z pracy architektów wnętrz o otwartych umysłach i odpowiednim doświadczeniu.

Rozumiemy, jak wielkie znaczenie dla wygody, dobrej komunikacji, atmosfery, kreowania wizerunku ma odpowiednio zaprojektowane i wykonane biuro, siedziba organizacji. Wiemy, jak zaaranżować przestrzeń sprzyjającą koncentracji, współpracy zespołów, atmosferze owocnych spotkań z partnerami i klientami. Tworzymy strefy relaksu i regeneracji, wyciszenia i gromadzenia energii.

Projekty podporządkowujemy zasadom funkcjonalności, bezpieczeństwa, ekonomii oraz ergonomii pracy.

Potrafimy przeprowadzić rewitalizację wnętrz bez zakłócania codziennych działań zamawiającego. Zabezpieczamy stanowiska pracy, wyposażenie przed brudem, kurzem, farbą.

© Marsala 2020

Marsala Sp. z o.o.

ul. Instalatorów 17 lok. 10

02-237 Warszawa

tel. +48 662 110 080

e-mail biuro@marsala.pl

NIP: 522-301-03-86

Nr rachunku: 49 1910 1048 2268 1244 1762 0001

Polityka Prywatności

projekt: az Grafics